Overslaan en naar de inhoud gaan
Menu
Submenu
Handleiding
Over de CO₂-calculator
Login
Inloggen
Main navigation
Home
Registratie leerkracht
Registratie school
Kruimelpad
Stuur een bericht naar een contactpersoon
Stuur een bericht naar een contactpersoon
You must have JavaScript enabled to use this form.
Naam
E-mail
School
- Selecteren -
't Speelscholeke - Hertstraat 7, 2100 Deurne
1977 - Brugsesteenweg 324, 9000 Gent
APB Provinciaal Documentatiecentrum Atlas - Carnotstraat 110, 2060 Antwerpen
Atheneum Lier - Campus Arthur Vanderpoorten - Arthur Vanderpoortenlaan 35, 2500 Lier
AVE - Gemeenteplein 3, 2650 Edegem
B.O. Zonneburcht - Sint-Jozefstraat 3, 8790 Waregem
Baisschool De Zonnewijzer - Grote Prijzenelaan 59, 1150 Sint-Pieters-Woluwe
Basisschool 't Veld - Sint-Antoniusstraat 3, 8760 Meulebeke
Basisschool De Bloeiende Kerselaar - Louis Vander Swaelmenlaan 25, 1170 Watermaal-Bosvoorde
Basisschool De Driesprong - Katsweg 1, 9990 Maldegem
Basisschool De Triangel - Diksmuidse Heerweg 159, 8200 Brugge
Basisschool Driessprong - Winterlaan 12 2, 9800 Deinze
Basisschool Het Groene Dal - Willem Matstraat 4, 1560 Hoeilaart
basisschool Het Spoor - Stationsstraat 13, 8340 Damme
Basisschool Immaculata - K.Astridlaan 4, 8200 Brugge
Basisschool Manitoba - Manitobalaan 48, 8200 St Andries
Basisschool OLV - Rozenkranslaan 4B, 3270 Scherpenheuvel
Basisschool Sint Calasanz - Nonnenstraat 21, 2560 Bouwel
basisschool sint-michiel - diesterstnweg 7, 3970 Leopoldsburg
Basisschool Talentensprong Waregem - Nieuwhuizenstraat 7, 8790 Waregem
Berkenboom-Mozaïek - Kalkstraat 30, 9100 Sint-Niklaas
Bogaerts international School - Rue engeland 555, 1180 Ukkel
Boudewijnschool - Einde 5, 3920 Lommel
BS Alice Nahon - Mechelbaan 559, 2580 Putte
BS De Hoogvlieger - Herseltsesteenweg 221, 3200 Aarschot
BS GO! 't Kofschip - Baron de Celleslaan 1, 2650 Edegem
BS Jan Fevijn - Daverlostraat 132, 8310 Assebroek
BS Jan Fevijn - Daverlostraat 132, 8310 Assebroek
BS Jan Fevijn campus Paalbos - Gemene Weideweg Zuid 121, 8310 Assebroek
BS KILIAAN - Rooienberg 52, 2570 Duffel
bs nevele - Biebuyckstraat 1, 9850 Nevele
BSGO Balder - Engelandstraat 49-51, 1060 Sint-Gillis
BSGO! Brugge Centrum - Vrijdagmarkt 12, 8000 Brugge
BuBaO Sint Lodewijk - Kwatrechtsteenweg 168, 9230 Wetteren
Buitenschool De Bergop - Neerstraat 1, 8573 Tiegem
Buitenschool De Bergop - Neerstraat 1, 8573 Tiegem
bulo blijdhove - guido gezellelaan 106, 8930 Menen
BuLO Sint-Jozef - Ebergiste de Deynestraat 1, 9000 Gent
BuSO De Tjalk - Tjalkstraat 11, 2030 Antwerpen
Buso Dominiek Savio - Koolskampstraat 24, 8830 Gits
BuSO Sint Idesbald - De Zilten 52, 8800 Roeselare
buso Sint Jozef - Ebergiste de Deynestraat 1, 9000 GENT
Campus de Reynaert - Stationstraat 67, 8700 Tielt
Campus Unesco - Atheneum Koekelberg - Klein Berchemstraat 1, 1081 Koekelberg
Cayman - Lieven Bauwensstraat 35, 8200 Brugge
cbs De Weerklank - Johannes Kolfstraat 2a, 3273 Westmaas
CLW- KTA Brugge - Oostkamp - fonteinstraat 30, 8020 Oostkamp
CO2logic - test - Koning Albert II-laan 20 60, 1000 Brussel
CO2logic school - Huidevetterstraat 60, 1000 Brussel
College Hagelstein - Berlaarbaan 229, 2860 Sint-Katelijne-Waver
College Paters Jozefieten Melle - Brusselsesteenweg 459, 9090 Melle
COOVI - E. Grysonlaan 1, 1070 Anderlecht
Dames de Marie - Rue Vergote 40, 1200 Woluwe-Saint-Lambert
Damiaanschool - Baalsebaan 10, 3120 Tremelo
Damme - Vissersstraat 2A, 8340 Damme
De Boomhut - Oude ¨Postweg 76, 1652 Alsemberg
De boomhut - Ramskapellestraat 43, 2600 Berchem
De Bosuiltjes - Bieststraat 229, 3191 Schiplaken
De Dames - Lange Nieuwstraat 74, 2000 Antwerpen
De Karwij - Durmelaan 118, 9160 Lokeren
De kleine wereld - Tramstraat 2, 3381 Kapellen
De Kolibrie - Markgravelei 149, 2018 Antwerpen
De Koorddanser - Baljuw Vermeulenstraat 1, 8760 Meulebeke
De Link lagere school - Patronaatstraat 21, 2650 Edegem
De Meerpaal - Kiekeboe - Terbeeksestraat 6, 2321 Meer
De Stadsmus - Henri de Brouckèrelaan 16, 1160 Oudergem
De Vliegenier Semmerzake - opperweg 8, 9890 Semmerzake
De Vlinderboom Huivelde - Huivelde 211 a , 9240 Zele
De Wemelweide - L. Wienerlaan 32, 1170 Watermaal-Bosvoorde
De Wijsneus Oplinter - Sint-Genovevaplein 8, 3300 Oplinter
De wingerd - Bruyelstraat 8, 8531 Bavikhove
De Wingerd Terhagen - Stille Weg 2, 2840 Terhagen
De Wonder-Wijzer - Hoogstraat 41, 3690 Zutendaal
de Wonder-wijzer - Hoogstraat 41, 3690 Zutendaal
De zaaier - Dierenriemstraat 133498749, 9715 GROningEN
de zand loper - nekke 53, 1114 waarschoot
De Zonnewijzer Zele - Kouterstraat 108, 9240 Zele
Demo - school - Koning Albert II-laan 20, 1000 Brussel
Don Bosco Aalst BuLO Basisaanbod - Bergemeersenstraat 106, 9300 Aalst
Don Bosco Haacht - Stationstraat 87/91, 3150 Haacht
Don Bosco Sint-Lambertus - Waversebaan 95, 3001 Heverlee
Dorpsschool Kester - Bruneaustraat 61, 1755 Kester
duurzaamheid halle - oudstrijdersplein 18, 1500 halle
ecole flourens - rue des écoles 1, 9999 flourens
EcoSchool Antwerpen - Turnhoutsebaan 139, 2140 Borgerhout
EntityOne - Ottergemsesteenweg 439, 9000 Gent
entityone test school - Ottergemsesteenweg 439, 9000 GENT
Erasmus De Pinte - Polderdreef 42, 9840 De Pinte
Èuropese School Brussel III - Triomflaan 135, 1050 Elsene
Freinetschool De Kleine Wereld - Nokerseweg 105, 8790 Waregem
Freinetschool De Klimboom - Boudewijnlaan 15/2, 2490 Balen
Freinetschool De Pit - Overstraat 37, 3290 Diest
Freinetschool De Pit - Overstraat 37, 3290 Diest
Freinetschool Klimop - Fabiolalaan 2, 8020 Oostkamp
GBS Blokbos - Beerselsestraat 2, 1651 Lot
GBS De Fonkel Moorsel - Moorselstraat 252, 3080 Tervuren
GBS De Fonkel Moorsel - Moorselstraat 252, 3080 Tervuren
GBS De Schakel - a van dormaelstraat 2a, 1630 LINKEBEEK
GBS De Springplank - Dries 26, 3380 Glabbeek
Gbs de Springveer - Brusselsesteenweg 451, 1652 Alsemberg
GBS De STip Binkom - Schoolstraat 4, 3211 Binkom
GBS De STiP Linden - Martelarenplaats 1, 3210 Linden
GBS De Verrekijker - Koning Albertstraat 59, 2381 Weelde
GBS Huizingen - Vaucampslaan 80, 1654 Huizingen
GBS Hulshout - Strepestraat 21, 2235 Hulshout
GBS Klavertje Vier - Steenweg 93, 9660 Brakel-Parike
GBS Klimop - Vooreel 32, 2380 Ravels
GBS Melle - Brusselsesteenweg 397, 9090 Melle
GBS School 3212 - Kerkplein 2, 3212 Pellenberg
gbS TERvuren - Paardenmarktstraat 1, 3080 Tervuren
GBS Voorheide - De Brulen 2, 2370 Arendonk
GBS Vossem - Dorpsstraat 38, 3080 Vossem
GBS Wezemaal - steenweg op Nieuwrode 43, 3111 Wezemaal
Gemeentelijk Technisch Instituut - Europalaan 1, 9120 Beveren
gemeentelijke basisschool as - schoolstraat 1, 3665 as
Gemeentelijke Basisschool Boutersem - Kerkomsesteenweg 45, 3370 Boutersem
Gemeentelijke Basisschool Kruipuit - Kruipuit 19a, 9991 Adegem
Gemeenteschool Dworp - Alsembergsesteenweg 569, 1653 Dworp
Gemeenteschool Het Anker - Appelweg 4, 3221 Nieuwrode
Gemeenteschool Oostduinkerke - Dorpsstraat 4, 8670 Oostduinkerke
Gemeenteschool Zwevegem - Kouterstraat 80, 8550 Zwevegem
gemeentijlekebasisschool sint stevens woluwe - Leuvensteenweg 194, 1932 Zaventem
gemeentijlekebasisschool sint stevens woluwe - Leuvensteenweg 194, 1932 Zaventem
Gibbo Galbergen - Don Boscostraat 39, 2400 Mol
GISO Machelen/Diegem - Watermolenstraat 33, 1831 Diegem
GLS De Oester - Kerkplein 1, 1755 Oetingen
GO De Grasmus - Grasmushof 5, 3000 Leuven
GO De klim-op - Arthur Puesstraat 46A, 1502 Lembeek
GO Dender - sasweg 11 11, 9500 geraasbergen
GO dender - Sasweg 11, 9500 Geraardsbergen
GO Next! het atheneum - Capucienenstraat 28, 3500 Hasselt
GO! Atheneum Dendermonde - Zuidlaan 3, 9200 Dendermonde
GO! atheneum Herzele - De Tramzate 9, 9550 Herzele
GO! Atheneum Irishof Kapellen - Streepstraat 16, 2950 Kapellen
GO! Atheneum MXM - Melgesdreef 113, 2170 Merksem
GO! basisschool De Bron - Oudebaan 317, 3000 Leuven
GO! basisschool Pee en Nel - J.B Van Monsstraat 6, 3000 leuven
GO! Basisschool W'ijzer - Grauwe Broedersstraat 73, 8600 Diksmuide
GO! Boom Park - Van Leriuslaan 221, 2850 Boom
GO! BS 't Klavertje - Vonckstraat 44, 2270 HERENTHOUT
GO! BS De Cocon - Veldonkstraat 10, 3120 Tremelo
GO! Campus Het Spoor Mol - Begonialaan 34, 2400 Mol
GO! De klim-op - Arthur Puesstraat 46A, 1502 Lembeek
GO! De Notelaar - Stationsstraat 81, 3370 Boutersem
GO! Het Groene Dal - Loonbeekstraat 30, 3040 Neerijse
GO! MPI Westhoek afdeling De Kim - Grauwe Broedersstraat 73 A, 8600 Diksmuide
GO! MS Ter Beuke - Rerum Novarumlaan 1, 3010 Kessel-Lo
GO! Nikola Tesla middenschool - Daalstraat 4, 3630 Maasmechelen
GoodPlanet - Edinburgstraat 26, 1050 Brussel
GSBS De Oester - Strijlandstraat 40, 1755 Gooik
GVB Duizendpluspoot - Remi-baertlaan 2, 8793 Sint-Eloois-Vijve
GVB Ten Nude - John Waterloo Wilsonstraat 21, 1000 Brussel
GVBS Immaculata Maria basisschool Roosdaal - Kapelleweide 7, 7 7, 1760 Roosdaal
GVBS Mikado - Borgerhoutsestraat 74, 2140 Borgerhout
GVBS Onze-Lieve-Vrouw - Rijschoolstraat 2, 3300 Tienen
heideschool - heidelaan 24, 8420 de Haan
heilig hart instituut - naamsesteenweg 355, 3001 heverlee
Heilig Hartschool - Heilig Hartlaan 6, 1090 Bruxelles (Jette)
Heilig Hartschool - Clivialaan 9, 8400 Oostende
Heilig-Hartcollege - Biekorfstraat 8, 2220 Heist-op-den-Berg
heilighart college - albertlaan 44, 3080 tervuren
Het Groene Lilare - Groenstraat 15a, 9660 Brakel
Het Groene Lilare Elst - Terwalle 24, 9660 Brakel
Het Kozijntje - Opcosenstraat 22, 3850 Kozen
Imelda-Instituut - Picardstraat 170, 1080 Sint-Jans-Molenbeek
Inpeeria - De Gryspeerstraat 84, 2100 Deurne
KA Halle - A; Demaeghtlaan 40, 1500 Halle
KAE - Edmond Mesens 3, 1000 Etterbeek
KieM - Zavelstraat 78, 3010 Kessel-Lo
Kinderland - Sint Anna 41, 8500 Kortrijk
KLein Seminarie - Zuidstraat 27, 8800 Roeselare
Kleur Bekennen Limburg - Universiteitslaan 1, 3500 Hasselt
Kleuterschool Familia + OLFA vestiging Pieter Van Maldereplein - Pieter Van Maldereplein 8, 2650 Edegem
Klimop - Pluimstraat 22, 8600 Diksmuide
KO De Wegwijzer St.Petrusschool - R.Vansteenbruggestraat 17, 8790 Waregem
Koninklijk lyceum antwerpen - Hertoginstraat 17, 2018 Antwerpen
KS Centrum - Speelpleinstraat 10D, 3360 Bierbeek
KS Lovenjoel - Stationsstraat 76, 3360 Bierbeek
KS Opvelp - Hoegaardsesteenweg 10B, 3360 Bierbeek
KSD Warandeschool - Rode Kruisstraat 13, 3290 Diest
Leefschool Het Biezebos - Zultseweg 9, 8790 Waregem
Leefschool Klavertje 4 - Biebuyckstraat 1, 9800 Deinze
Leefschool Pluishoek - Pluishoekstraat 3, 2220 Heist-op-den-Berg
Lucernacollege Gent - Ganzendries 149, 9000 Gent
Lutgardiscollege - De wahalaan 11, 1160 Oudergem
Lyceum Ieper - Maloulaan 2, 8900 ieper
Marialoopschool - Marialoopsteenweg 55, 8760 meulebeke
Mariaschool - Nieuwstraat 17, 3080 Tervuren
Maris Stella Instituut - Antwerpsesteenweg 67, 2390 Malle
Mater Dei - Zegersdreef 66, 2930 Brasschaat
Michaël Steinerschool Turnhout - Hovenierstraat 53A, 2300 Turnhout
MOS West-Vlaanderen - Koning Leopold III-laan 41, 8200 Brugge
MOSAnnVlaamsbrabant - Provincieplein 1, 3010 leuven
NME Vlaams-Brabant - Provincieplein 1, 3010 Kessel-Lo
Octopusschool - Diksmuidelaan 303, 2600 Antwerpen - Berchem
OLVE Rombout Keldermansstraat - Rombout Keldermansstraat 33, 2650 Edegem
olvpls - rijkenhoek 2, 2880 Bornem
Paandersschool - Paandersstraat 49, 8760 Meulebeke
Paandersschool Meulebeke - Paandersstraat 49, 8760 Meulebeke
permanent - Kortemarkstraat 89 89, 8820 Torhout
Prizma Heilige Familie basisschool Bosmolens - Leenstraat 110, 8870 Izegem
Provincie Antwerpen - Provinciaal Onderwijs (DMN ism avAnt, PTS-Mechelen en -Boom, PITO, PIVA) - K. Elisabethlei 22, 2018 Antwerpen
Regina Caeli - Rozenlaan 45, 1700 Dilbeek
sancta maria - breendonkstraat 146, 2830 Willebroek
Sancta Maria Kasterlee - Monseigneur Heylenstraat 37, 2460 Kasterlee
SASK - Fortuinstraat 29, 8310 Sint-Kruis
SB Accent - Jules Baeckelmanslaan 29, 2660 Hoboken
SBS Beveren-Leie te Waregem - Koning Albertstraat 41, 8791 Beveren-Leie
SBS Torenhof - A. Servaeslaan 60, 8790 Waregem
SBS Torenhof - A. Servaeslaan 60, 8790 Waregem
SBS Vijve - koekoekstraat 26, 8793 Sint-Eloois-Vijve
school de merode - Frans Van Hombeeckplein 17, 2600 Berchem
SINT -LODEWIJKSCOLLEGE CHRISTUS KONING - GERARD DAVIDSTRAAT 57, 8000 BRUGGE
Sint -Lutgardisschool - A.quintusstraat 45 54, 1600 Sint-Pieters- Leeuw
Sint Jan Berchmansschool - Zoete Moederstraat 30, 9150 Rupelmonde
Sint Jozefsinstituut - Kerkstraat 41A, 8430 Middelkerke
Sint-Amandusschool - Bosstraat 32, 1761 Borchtlombeek
sint-andreas instituut - bionnvest 2, 8000 Brugge
Sint-Annaschool Duisburg-Tervuren - Rootstraat 34, 3080 Tervuren
Sint-Augustinusinstituut Aalst - Leopoldlaan 9, 9300 Aalst
Sint-Barbaracollege - Verdedigingstraat 2, 9000 Gent
Sint-Jan Berchmansinstituut Eerste graad - Kerkplein 15, 2870 Puurs - Sint-Amands
Sint-Jansschool - Mechelsevest 2, 3000 Leuven
Sint-Jansschool - Keuvelhoekstraat 100, 8300 Knokke-Heist
Sint-Jozefcollege - Koningin Astridlaan 33, 2300 Turnhout
Sint-Jozefscollege - Woluwelaan 18, 1150 Sint-Pieters-Woluwe
Sint-Jozefscollege - Pontstraat 7, 9300 Aalst
Sint-Jozefsinstituut - Statiestraat 37, 1740 Ternat
sint-lodewijkscollege - GERARD DAVIDSTRAAT, 57 57, 8000 BRUGGE
Sint-Ludgardis Openluchtschool Schilde - heidedreef 81, 2970 Schilde
Sint-Lutgart - Rollebaanstraat 10, 8730 Beernem
Sint-Michielscollege Brasschaat - Kapelsesteenweg 72, 2930 Basschaat
Sint-Petrusschool - Pastoor Pungsstraat 4, 9150 Bazel
Sint-Pietersinstituut Gent - koning albertlaan 70, 9000 Gent
Sint-Pietersschool - Kloosterstraat 2, 3360 Korbeek-lo
Sint-Victor basisschool - Kerkstraat 3, 1653 Dworp
Sint-Vincentius & Sint-Lutgardis - Lt. Dobbelaerestraat 16 en Dreef 46 - 9930 Lievegem 16, 9930 LIEVEGEM
SO Groenhove - Westerlaan 69, 8790 Waregem
Solutio - Edmond Vandervaerenstraat 45, 1560 Hoeilaart
Spes Nostra Kuurne - Koning Albertstraat 50, 8520 Kuurne
Sportbasisschool Heusden - Zandakkerlaan 14, 9070 Heusden
Stad Gent Dienst Milieu en Klimaat - Botermarkt 1, 9000 Gent
Stamina - Daverlostraat 132, 8310 Brugge
Stedelijke Basisschool - Koning Albertstraat 41, 8791 Beveren-Leie
Stedelijke basisschool De Brem - Bremstraat 1, 2040 Antwerpen
Stedelijke basisschool De Triangel - Diksmuidse heerweg 159, 8200 Brugge
Stedelijke basisschool De Wereldreiziger - Quellinstraat 31, 2018 Antwerpen
Stedelijke Basisschool Gavertje Vier - Gavermolenstraat 83, 9111 Belsele
stedelijke basisschool Guido Gezelle - G.Gezellestraat 20, 8790 waregem
Stedelijke basisschool Kosmos - Gerard le Grellelaan 5, 2020 Antwerpen
Stedelijke basisschool Larum - Larum 9, 2440 Geel
Steven Van der Taelen - Bruul 129, 2800 Mechelen
TalentenSprong Waregem - Nieuwhuizenstraat 7, 8790 Waregem
TechniGO! - Ledebaan 101, 9300 Aalst
tenberge - galgenbergstraat 39, 9290 berlare
Testschool Philip - Koning Albert II-laan 8, 1000 Brussel
Unescoschool Sterrenbos - Zouavenstraat 1A, 9220 Hamme
VB 't Klinkertje - Sint Trudostraat, 9 Sint- Trudostraat, 3560 LINKHOUT
VB Wonderwijs - Kerkham 1, 9070 Destelbergen
VBDS De Brug - Bruggestraat 24 en 30, 8840 Staden
Vbs - Pladijsstraat 296, 8540 Deerlijk
VBS Beveren-Leie - Koning Albertstraat 31, 8791 Beveren-Leie
VBS BIEST WAREGEM - Bieststraat 75, 8790 WAREGEM
VBS BIEST-JAGER WAREGEM - JAGER - Gentse Heerweg 12, 8790 Waregem
VBS De Ark - Wolverbosstraat 25, 2800 MECHELEN
VBS De Binding - Rollegemstraat 216, 8880 Rollegem-Kapelle
VBS De Kinderberg - Bergstraat 18, 3360 Bierbeek
vbs De Kleiheuvel Maldegem - Kleitkalseide 107, 9990 Maldegem
VBS De Krekel - Krekelberg 1, 9040 Sint-Amandsberg
VBS De Linde - Wolvendreef 1, 3210 Linden
VBS De Papaver - Adegem- Dorp 16A, 9991 Adegem
VBS De Schatkist - Zeemeeuwstraat 6, 8480 Ichtegem
VBS De Twijg - Ursulinenstraat 1, 3018 Wijgmaal
VBS De Wingerd - Bruyelstraat 8, 8531 Bavikhove
VBS Het Nestkastje Dikkebus - Schietstraat 16, 8900 Dikkebus
VBS Het ooievaarsnest - Leegstraat 17b, 9960 Assenede
VBS Keukeldam - Keukeldam 19, 8790 Waregem
VBS KLIM-OP - LOSTING 43, 3221 Nieuwrode
VBS Langdorp - Hombergstraat 1, 3201 Langdorp
VBS Lapscheure - Vredestraat 1b2, 8340 Lapscheure
VBS Lenteland - Honzebroekstraat 44, 8800 Roeselare
VBS MATER DEI - Engerstraat, 10 10, 3071 Erps-Kwerps
VBS Moerkerke - Vissersstraat 71 b, 8340 Moerkerke
VBS NHove - platanendreef 17, 8790 Waregem
Vbs nieuwenhove - Platanendreef 17, 8790 Waregem
VBS Paridaens - Janseniusstraat 2, 3000 Leuven
VBS Reninge - Nieuwkapelle - Groignestraat 8, 8600 Nieuwkapelle
VBS Sint-Lutgart - Kerkstraat 13, 9111 Belsele
VBS Sint-Norbertus - Geldenaaksebaan 200, 3001 Heverlee
VBS Sintlodewijk - Pladijstraat 296, 5840 Deerlijk
vbs Trapop - Laarstraat 1, 2470 Retie
Villa Zonnebloem - Berthoudersplein 22, 2800 Mechelen
Virgo Sapiens - Heldenplein 3 3, 1840 LONDERZEEL
VLS - Ter Dreef - Gasthuisstraat 21, 1785 Merchtem
VLS De Kleine Wereld - Nieuwstraat 72, 1730 Asse
VLS Sint-Amandus - Schutterijstraat 6, 8758 Meulebeke
VLSdelieve - toekomststraat 15, 9950 lievegem
Vrije Basisschool 'De Mozaïek' - Lubbeeksestraat 42, 3370 Roosbeek
Vrije Basisschool - De Parel - Steenvoordestraat 13, 9070 Heusden
Vrije Basisschool Betekom - Pastoor Pitetlaan 26, 3130 Betekom
vrije basisschool de Veerkracht - Iepersteenweg 8, 8600 Woumen
Vrije basisschool Dolfijn - Eksaardedorp 119 119, 9160 Eksaarde
vrije basisschool lapscheure - vredestraat 1B2, 8340 lapscheure
Vrije Basisschool Merksplas - Kerkplein 4, 2330 Merksplas
Vrije basisschool O.L.V. Scherpenheuvel - Rozenkranslaan 4b, 3270 Scherpenheuvel-Zichem
Vrije Basisschool Ourodenberg - Kerkstraat 27, 3200 Aarschot
vrije basisschool Sint-Maarten - Kloosterstraat 4A, 8340 Sijsele
Vrije Lagere School De Lieve - Toekomststraat 15, 9950 Lievegem
Vrije School 'De Kinderberg' - Bergstraat 18 18, 3360 Bierbeek
Vrije School Bierbeek 'De Kinderberg' - Bergstraat 18, 3360 Bierbeek
VTI - Boeveriestraat 73, 8000 Brugge
VTI Torhout - Papebrugstraat 8a, 8820 Torhout
Wijkschool Vijverbeek - C. Van Malderenstraat 35, 1731 Zellik
windekind - markt 19, 2290 vorselaar
Wonderwoud Basisschool - Emile Steenostraat 4, 1160 Oudergem
zonnebloem Sint-Amands - Hekkestraat 1, 2890 Sint-Amands
Bericht
Indienen